Все про діабет та життя з ним

Браслет для діабетика

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Лікарі настійно рекомендують своїм пацієнтам купувати різні медичні ідентифікатори, повідомляють оточуючим про наявність серйозної недуги. Так, у всьому світі серед носіїв діабету дуже популярні браслети діабетика. А ми постараємося розібратися навіщо вони потрібні і чому обов'язково варто придбати таку річ при наявності цукрового діабету.

А правда навіщо? Багато людей не хочуть зайвий раз розповідати стороннім про свою хворобу, та й самі намагаються згадувати про це якомога рідше. А тут ще й пропонується купити браслет для діабетика. Тим часом, зовсім скоро почнеться літо, а разом з ним істотно зросте ризик незапланованої фізичної активності і настане довгоочікуваний період відпусток. Багато хто може опинитися в непередбаченій ситуації і в оточенні незнайомих людей.

Наприклад, людині стає погано на вулиці. Але перехожі навіть не підозрюють, що у нещасного цукровий діабет і трапилася гіпоглікемія. А адже лічені хвилини зволікання можуть коштувати життя і здоров'я! Другий варіант: хворий впадає в гіпоглікемію, при якій поводиться неадекватно подібно п'яному, а, значить, ризикує залишитися без своєчасної допомоги. Результат буде плачевний.

І тут наявність браслета для діабетика з написом діабет 1 типу та інформацією про те, що потрібно дати цукор може врятувати життя! Крім знака на зап'ясті сьогодні у продажу можна зустріти спеціальні медальйони і жетони з необхідною інформацією. Також існують картки, які можна покласти в нагрудну кишеню, а на них вказати всю потрібну контактну інформацію та основи першої допомоги.

Нехай цей ідентифікатор Вам ніколи не знадобиться, ну вже якщо біда прийшла, хай він буде при Вас і дасть оточуючим реальний шанс Вас врятувати. Особливо важливо, щоб браслет діабетика або будь-який інший розпізнавальний знак був у хворої дитини. Адже навіть дорослі не завжди можуть точно описати, що з ними відбувається, а дітям це дається ще складніше.

І ще зверніть увагу, вибираючи медичний ідентифікатор, він, звичайно, повинен подобатися, бути красивим. Але він повинен залишатися помітним і відрізнятися від інших прикрас, інакше оточуючі можуть його просто не помітити! Також дуже бажано для поїздки за межі країни купувати ідентифікатори з текстом англійською мовою.

Діасант

Спеціалізований магазин для діабетиків в Івано-Франківську: глюкометри, тест-смужки, ланцети, інсулінові шприци, голки, шприц-ручки, вітаміни, продукти, косметика, аксесуари

©2024 ДІАСАНТ. Всі права захищено.
Зроблено та розкручено в Дзиґа