Все про діабет та життя з ним

Як вибрати сумку для діабетиків

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

У сучасному світі дуже різко стало питання боротьби за спрощення життя діабетиків: виробляються продукти з цукрозамінників, фармацевти розробляють нові ліки для постійного поліпшення і підтримки здоров'я, розглядаються більш універсальні і зручні способи введення інсуліну в організм. І сьогодні ми хотіли б розглянути спеціальні сумки для діабетиків.

Умови для зберігання інсуліну

Лікування цукрового діабету в більшості випадків процес систематичний і спрямований лише на усунення тих симптомів, які є на даний момент. Причина цього в тому, що ефективного лікування діабету поки не розроблено.

Єдиний ефективний метод підтримки стану здоров'я при цукровому діабеті - це інсулін. Лікування інсуліном довічно необхідно людям з діабетом першого типу і, в ряді випадків, може застосовуватися для осіб з діабетом другого типу. Час дії інсуліну у кожної людини індивідуально, тому інсулінозалежному необхідно постійно контролювати введення ліків. Тому люди, що хворіють на цукровий діабет, завжди заздалегідь планують, куди і коли вони підуть, і обов'язково беруть з собою необхідну кількість інсуліну.

Як ми знаємо, всі лікарські препарати мають певні умови зберігання. Особливо таким серйозним речовин як інсулін необхідні правильні умови для перенесення і транспортування. Звичайно, в домашніх умовах проблем не виникає, ви можете зберігати його в певному ящику, дотримуючись простого правила підтримки правильної, необхідної для ліків температури. Але діабетики не можуть постійно приходити додому щоб прийняти ліки. Для вирішення цієї проблеми існують спеціальні термо-сумки для інсуліну.

Що з себе являє термо-сумка

Якщо не враховувати всі подробиці, то інсулін - це гормон підшлункової залози, що має білкове походження. Основна функція інсуліну - це зниження концентрації глюкози в крові. Під впливом температур, будь-який білок миттєво згортається, тобто лікарські здатності інсуліну моментально руйнуються. Завдання термо-сумки - вберегти правильний температурний режим для збереження інсуліну.

Сумка буде працювати як свого роду термос, в якому протягом тривалого часу зберігається потрібна нам температура. Це температура буде дозволяти стабільно і безпечно зберігати властивості ліків..

Які бувають сумки для інсуліну?

В даний час випускаються різні варіанти сумок. Їх головна відмінність між собою - це ті технології, за допомогою яких буде проходити охолодження. В основі всіх цих технологій лежить акумулятор холоду, який являє собою так званий пакет зі спеціальним гелієвим вмістом. Гель складається з сольового розчину, відсоток співвідношення речовин в ньому може змінюватися в залежності від необхідної температури в самій сумці. Найпоширенішим складом цього гелю буде: 80,7% води, 16,1% етандіол, 2,4% абсорбуючої смоли і 0,8% целюлози. Існують спеціальні сумки, які мають в собі так званий охолоджуючий елемент. Цим елементом може виступати будь-яка ємність з водою, яка просто кладеться в сумку на певний час. На практиці набагато зручніше використовувати заморожену ємність, ніж охолоджуючий елемент, який потрібно просто мочити.

Розміри сумок

Розмір сумки для інсуліну потрібно підбирати чисто індивідуально, виходячи із завдань, для яких буде використовуватися сумка.

Сумка для діабетика може мати розмір невеликого чохла для зберігання лише однієї ампули інсулінової ручки, і наприклад - глюкометра - приладу для вимірювання глюкози в організмі. А також можна вибрати сумку з місткістю рюкзака, в яку можна буде покласти великий запас інсуліну і всі необхідні для діабетика пристосування. За бажанням туди можна вмістити навіть деякі свої особисті речі, які завжди будуть у вас під рукою. Такий варіант сумки відмінно підійде якщо ви збираєтеся піти кудись на тривалий час і вам необхідно все найважливіше мати з собою.

В ідеалі потрібно мати кілька сумок. При цьому завжди потрібно бути впевненим, що у вас є необхідний запас інсуліну при собі, адже іноді виникають непередбачені ситуації без можливості купити ліки.

Як вибрати термо-сумки для інсуліну?

Перше, що варто враховувати - розмір сумки. Вибирайте сумку під ваші завдання. Чи не обтяжуйте себе великими сумками без необхідності, так само пам'ятайте, якщо ви надовго йдете з дому, потрібно мати з собою інсулін в необхідному для вас кількості. У великій сумці також важливо зручність ременів. Вибирайте більш широкий ремінь, щоб при наповненні сумкою усіма необхідними речами ручка не різала плечі.

Дивіться на якість виробу. Всі шви повинні бути зроблені акуратно, без ниток що стирчать і можливих дірок, адже в сумці повинна збережуться певна температура, яка через дірки в тканині може втрачатися. Так само важливий матеріал з якого виготовлена ​​сумка. Вибирайте матеріал з поліестеру, так як він відрізняється своїми теплоізоляційними властивостями.

Надійність замків так само важлива, адже через неякісне закриття може губитися температура і порушуватися лікарські властивості інсуліну.

Гарантійний термін експлуатації.

Тут все доволі часто залежить від виробника сумки. Оптимальним терміном гарантійної служби, що підтверджує якість сумки, буде термін в 24 місяці.

Сумка для зберігання інсуліну - це дійсно важлива і невід'ємна частина життя людини з цукровим діабетом. За допомогою цієї сумки, людина отримує повну свободу пересування, їй більше немає необхідності постійно думати про те, чи є у нього з собою інсулін. Ця сумка буде зберігати ліки від псування і у вас завжди буде якісний лікарський препарат під рукою. Бережіть себе і своє здоров'я!

Діасант

Спеціалізований магазин для діабетиків в Івано-Франківську: глюкометри, тест-смужки, ланцети, інсулінові шприци, голки, шприц-ручки, вітаміни, продукти, косметика, аксесуари

©2024 ДІАСАНТ. Всі права захищено.
Зроблено та розкручено в Дзиґа